Сєрова
Сєрова 5 канал

Політконсультант про Зеленського: такі експерименти над виборцями вже проводили, наприклад в Естонії – відео

Читайте російською
2014 року в Естонії був такий державний театр, який створив фейкову партію, назвали її "Єдина Естонія"

Політичний консультант Ірина Сєрова в ефірі "5 каналу" розповіла про технології соціальних експериментів, коли до влади приходили популісти.

"В 2014 році в Естонії був державний театр, який вирішив зробити такий соціальний експеримент. Вони створили фейкову партію, назвали її "Єдина Естонія", на кшталт "Єдина Росія". Фашистські лозунги, популізм абсолютно такий махровий, красивий з'їзд у такому зрежисованому вигляді, молоді обличчя. Ці фактори, популярні обличчя, бо вони актори, які вміють говорити, але абсолютні порожні лозунги. Багато в Ютубі цих відео, подивіться. Вони навіть після цього зняли документальний фільм, який називається "Звідки береться пил і куди діваються гроші". І там півтори години розказується про весь цей шлях", – пояснила Сєрова.

І додала: "Умовні режисери Зеленського, ляльководи, чи як їх ще можна називати, люди, які стоять за командою Зеленського, просто взяли це і поставили на українську дійсність. До речі, "Єдина Естонія" дійшла до того, що за 90 днів вони набрали електоральної підтримки 26% голосів. Майже 30%. Це працює, це технологія нового часу. Вони нічого не казали, вони просто робили флешмоби, вони широко посміхалися на камери, але краще розмовляли з журналістами, ніж Зеленський, це дійсно треба сказати. Може, в них більше був розвинутий мовний апарат. Все, більше нічого. І в такій країні як Естонія це спрацювало. Але вони за кілька днів перед виборами визнали, що це був експеримент".

Окрім цього, експерт зауважила, що вихід "Слуги народу" вже був "прокачкою" цього сценарію, і це необхідно було відслідковувати. А політологи "повинні були показувати, що таке популізм в інших країнах. Як прийшов до влади Трамп. Не треба його критикувати, просто показуйте технологію", – підсумувала вона. 

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Олег Винник у новому кліпі зіграє Зорро – з'явилося відео тизера
Наступний матеріал
Геращенко підловила Зе-команду на некомпетентності: "Проект Порошенка про скасування е-декларацій для активістів уже у ВР"

Політичний консультант пояснила, чим загрожує Україні перемога Зеленського – відео

Якщо Зеленський ветує мовний закон, на цьому його президентство і закінчиться – Тетерук

Показова картинка: де й за кого голосував Київ

"Я починаю боятися" – користувачі мережі коментують заяви команди Зеленського щодо закону про мову

Запит суспільства є: громадяни вимагають дебатів кандидатів – з'явилися петиції

"Чи сіли б ви на літак, за кермом якого актор, який лише зіграв пілота?": "екс-віагра" дорікнула Поляковій за підтримку Зеленського